Restauracja fastfood dwa dania w cenie jednego - czy warto tam zjeść?

Restauracja fastfood - dwa dania w cenie jednego

17-03-22

Jest wiele sytuacji, w których możesz otrzymać dwie pozycje z menu w cenie jednej. Jednym z najczęstszych momentów, kiedy tak się dzieje, jest happy hour. Happy hour to okres, zwykle między godziną 15 a 18, w którym bary i inne lokale gastronomiczne oferują napoje i przekąski po obniżonych cenach.

Podczas happy hour można zamówić dwie przekąski lub koktajle w cenie jednego. Jeśli jesteś głodny, może to być świetny sposób na zdobycie większej ilości jedzenia za mniejsze pieniądze.

Pamiętaj, by sprawdzić drobnym drukiem, czy nie ma ograniczeń co do liczby zamawianych produktów.

Restauracja fastfood dwa dania w cenie jednego - co to za lokal?

Zazwyczaj, gdy zamawiasz dwa posiłki w cenie jednego w restauracji typu fast food, drugi posiłek otrzymujesz bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że Ty i Twój znajomy zapłacicie tylko za jeden posiłek. Jeden posiłek, za który zapłacisz, pokryje koszty obu posiłków.

Korzystając z tej oferty, prawdopodobnie będziesz musiał złożyć zamówienie z normalnego menu restauracji, a nie ze specjalnego menu "dwa posiłki w cenie jednego". Prawdopodobnie będziesz też musiał kupić oba posiłki w tym samym czasie, przy pierwszym zamówieniu.

Na koniec należy pamiętać, że nie wszystkie restauracje fast food oferują tę ofertę. Na przykład oferta "dwa posiłki w cenie jednego" jest dostępna w wielu restauracjach Taco Bell.

Zdrowy fastfood dwa dania w cenie jednego

Zdrowe fast foody to obecnie popularny trend, a większość dużych sieci restauracji wprowadziła własne rozwiązania w tym zakresie. Oznacza to, że możesz teraz jeść w swojej ulubionej restauracji sieciowej, a mimo to nie przekraczać swoich celów dietetycznych!

Niezależnie od tego, czy musisz unikać glutenu, czy jesteś na diecie niskowęglowodanowej, czy też stosujesz dietę niskotłuszczową, w tych restauracjach znajdziesz coś dla siebie.

Oto kilka przykładów zdrowych pozycji z menu fast foodów:

  • Avocado Club w Subway - ta kanapka z otwartą buzią zawiera 40 gramów białka i tylko 9 gramów tłuszczu.
  • Grillowana pierś z kurczaka w KFC - ta zdrowa dla ciebie grillowana pierś zawiera 35 gramów białka, ale nie zawiera żadnego tłuszczu!
  • McDonald's Grilled Chicken Sandwich - ta kanapka z kurczakiem z grilla ma dużo białka, ale mało tłuszczu. Ma też mniej kalorii niż Big Mac.
  • Grillowana kanapka z kurczakiem w Burger King - ta kanapka ma również mniej kalorii niż Big Mac. Ma też tylko 14 gramów tłuszczu.
  • Naked Crispy Chicken Taco firmy Taco Bell - to taco zawiera około 20 gramów białka, ale nie ma w ogóle tłuszczu!

Autor wpisu @scoupon

Komentuj artykuł

Ostatnie posty